کابل زره دار, مقالات

کابل زره دار

فروش کابل زره دار متال ۲٫۵*۳

مرکز خرید عمده سینا نوین ، نمایندگی فروش کابل زره دار متال ۲٫۵*۳ به قیمت روز در بازار کابل می باشد. قیمت کابل برق آرموردار با برند های مختلف را از کارشناسان فروش ما دریافت کنید. سینا نوین  با بهترین برند های سیم و کابل همکاری دارد.
مشخصات فنی کابل زره دار متال ۲٫۵*۳ NYRY و N2XRY

کابل زره دار متال ۲٫۵*۳ با دو نوع عایق تولید می شوند :

  1. XLPE

کابل زره دار با عایق XLPE که با نام اختصاری N2XRY در بازار کابل شناخته می شود به دلیل مقاومت در برابر آب و همچنین خاصیت های بهتر الکتریکی و تحمل درجه حرارت بالا جزء لیست فروش سینا نوین قرار داد.

  1. PVC

مانند اکثر کابل ها، در کابل های زره دار یا مسلح نیز از عایق PVC استفاده شده است به دلیل بالا بودن مقاومت در برابر آب و همچنین خواص الکتریکی بهتر از این نمونه عایق در ساختن کابل فشار ضعیف استفاده می شود.

از مشخصات مهم و خوب این ماده می توان به مقاومت در برابر شعله اشاره کرد. کابل آرمور دار با عایق PVC با مشخصه اختصاری NYRY معرف حضور خریداران می باشد.

کابل زره دار متال 2.5*3

تفاوت کابل زره دار متال ۲٫۵*۳ و ۲٫۵*۲

کابل زره دار متال ۲٫۵*۳ کابل سه رشته فشار ضعیفی خواهد بود که شامل یک هادی فاز یک هادی نول و یک EARTH (ارت) می باشد و معمولا برای مکان هایی استفاده می شود که لازم باشد ایمنی تاسیسات بالا رود و در اثر مثلا صاعقه و رعد و برق ولتاژ اضافه به سیستم تحمیل نشود رشته EARTH خواهد توانست برق را به زمین منتقل کند و از آسیب به دستگاه ها جلوگیری کند.

کابل زره دار متال ۲٫۵*۲ کابل دو رشته فشار ضعیفی خواهد بود که شامل یک هادی فاز یک هادی نول خواهد بود.

کابل زره دار متال 2.5*3

تفاوت کابل زره دار متال ۲٫۵*۳ با انواع کابل زمینی NYY

تفاوت کابل زره دار متال ۲٫۵*۳ با انواع کابل زمینی NYY بدین صورت می باشد که : کابل زره دار یا کابل آرموردار دسته ای از کابل های نیمه افشان هستند که باید دارای یک زره باشد که در مقابل فشار های ناشی از وزن زمین و ضربات احتمالی جلوگیری کند.

کابل زره دار متال 2.5*3

بهترین برند های تولید کننده کابل زره دار ۲٫۵*۳ در ایران

بهترین برند های تولید کننده کابل زره دار ۲٫۵*۳ در ایران می توان به برند های :

  • متال
  • سینا
  • یزد
  • تک
  • شاهین

اشاره نمود که تمامی این محصولات در لیست فروش سینا نوین قرار دارد. برندهای معرفی شده کابل های استاندارد و دارای تاییدیه توانیر تولید می کنند.

کابل زره دار متال 2.5*3

ثبت سفارش عمده کابل زره دار متال ۲٫۵*۳

استعلام قیمت کابل برق آرموردار تک فاز در سایزهای مختلف آن از طریق واحد فروش سینانوین امکان پذیر می باشد.

در مجموعه سینا نوین ، کابل زره دار متال ۲٫۵*۳ در متراژهای عمده و خرده قابل عرضه به مشتریان عزیز می باشد ولی مطابق درخواست خریدار برای متراژهای بالاتر و سفارشی به صورت قرقره عرضه خواهد شد.

قیمت فروش انواع کابل آرموردار برق استاندارد در سایز های متنوع را به صورت ویژه با برند های ایرانی معتبر به مشتریان در پروژه های صنعتی و غیر صنعتی ارائه می نماییم. سینا نوین  همواره بهترین قیمت را برای مشتریان خود در نظر می گیرد.

اگر قصد خرید و قیمت گیری به روز و نحوه ثبت سفارش عمده کابل زره دار متال ۲٫۵*۳ از سراسر ایران به قیمت عمده، را دارید با واحد فروش سینا نوین  در تماس باشید.
 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

2 نظر در “کابل زره دار

  1. Mark گفت:

    Thanks for your blog, nice to read. Do not stop.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *