کابل خشک, کابل مسی, مقالات

کابل خشک

فروش کابل خشک یا مفتولی تایید شده

 

فروش کابل خشک یا کابل مفتولی، تمامی محصولات این گروه از کابلهای برق را پوشش میدهد. معرفی و عرضه محصولات استاندارد و تایید شده خواست بیشتر مشتریان ماست.

گاهی اصطلاحاتی که برای شناسایی انواع سیم و کابل به کار میرود و یا در لیستهای خرید و استعلام قیمت بیان میشود، متفاوت و متعدد هستند.

مثلا ممکن است چند عبارت و چند واژه وجود داشته باشند که همه آنها به یک محصول اشاره دارند. کابل خشک، کابل میله ای، کابل مفتولی و کابل استخوانی تقریبا هم معنی و مترادف یکدیگرند و معرف یک نوع کابل هستند.
کابل مفتولی سبک

کابل خشک چیست؟

این اصطلاح در دو معنا به کار میرود. مفهوم رایج اشاره به شکل و ساختار هادی کابل دارد. تمامی کابلهایی که دارای هادی تک مفتولی یا چند مفتولی (نیمه افشان) هستند با نام کابل خشک شناخته میشوند. چون انعطاف پذیری کابلهای مفتولی و نیمه افشان نسبت به کابلهای افشان کمتر است، اصطلاح خشک درباره آنها استفاده میگردد.

کابل خشک زمینی

انواع کابل خشک برق

  1. کابل مفتولی سبک (NYM، 300/500 v)
  2. مفتولی زمینی (NYY، 600/1000 v)
  3. تک مفتولی مسی
  4. چند مفتولی مسی (نیمه افشان)
  5. چند مفتولی آلومینیومی زمینی (NAYY و NA2XY)
  6. کابلهای با مقطع گرد
  7. کابل خشک با مقطع مثلثی (سکتور)

کابل مفتولی تأیید شده

زمانی که از عبارت تایید شده در معرفی یک محصول استفاده میکنیم؛ دقیقا منظور و مقصود ما چیست؟

همان طور که میدانید، برای تمامی انواع کابل برق استانداردهای مرجع لازم الاجرا تعریف و تدوین شده است. یکی از نکاتی که موجب میشود کابل مفتولی را تایید شده بنامیم، دارا بودن گواهی معتبر استاندارد است. همچنین نتایج آزمایشها، تاییدیه های صادر شده از سمت شرکتها و سازمانهای معتبر و دیدگاههای کارشناسان و مشتریان حرفه ای در اطلاق یا عدم اطلاق واژه تایید شده برای یک کابل برق موثر هستند.

فروش کابل خشک

فروش کابل خشک

موضوع مهمی که در دپارتمان فروش بسیار مورد تاکید و توجه است، فراهم نمودن تمامی آن چیزهایی است که موجب شود بهترین پیشنهادها به مشتریان گرامی ارائه شود. در تامین و فروش کابل خشک نیز همین نکات صادق هستند.

انتخاب کابل تایید شده و تامین کننده مورد اطمینان و در دسترس، تاثیر قابل توجهی بر حفظ ایمنی و سرمایه های مادی و معنوی کاربران و مشتریان دارد.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *